Przygoda z Naturą

 50 ROCZNICA ŚLUBU -19-08 - 2017!

     

   19 sierpnia 1967 roku, jakże wtedy młodzi w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Józefa w Sandomierzu, stanęliśmy na ślubnym kobiercu. Świat wtedy wydawał się stać przed nami otworem. Świat usuwający z naszego życia troski, kłopoty, zmartwienia i problemy. Dalsze nasze wspólne życie, skorygowało nieco ten nasz młodzieńczy entuzjazm.
   Lecz dzięki pomocy Boga  (w którego pomoc nigdy nie wątpiliśmy) doczekaliśmy się szczęśliwie tej uroczystości, podczas której, wraz z dziećmi, rodziną i przyjaciółmi, mogliśmy wspólnie w 2017 roku obchodzić uroczystość 50 rocznicy naszego ślubu. Tak w Sandomierzu (19 sierpnia, 2017 roku) jak i w Perth Amboy (16 września, 2017 roku) w USA.
   Choć wtedy, w 1967 roku, na początku naszej małżeńskiej drogi nie myśleliśmy o tym, że w przyszłość (jakże wtedy odległej) doczekamy się tak pięknej uroczystości. Uroczystości w której mogła wziąć udział także moja 95 letnia mama Barbara, siostra Marianna, bracia Tadeusz i Jacek wraz z rodzinami. Uroczystość tą mógł z nami obchodzić także brat Ewy – Andrzej wraz z rodziną.
   Ta nasza droga, po której wspólnie kroczymy już od 50 lat, obarzyła nas dwojgiem wspaniałych dzieci – córką Aleksandrą i synem Konradem, oraz wnuczętami: Anią, Karoliną, Aleksandrem, Christianem i Benjaminem. Nasza rodzina powiększyła się także o synową Edytę i zięcia – Toma.
   Ale na tej jakże ciekawej drodze życia, spotkaliśmy bardzo wielu, niezmiernie wielu przyjaciół, bez których to nasze życie byłoby o wiele uboższe.
   Dziś, dziękujemy wszystkim, którzy przez te długie lata, zawsze byli z nami wspierając nasz swoimi dobrymi radami, miłością i przyjaźnią. Dziękujemy także wszystkim którzy pomagali nam w organizowaniu tych uroczystości w Sandomierzu i Perth Amboy.
   Niezmiernie gorąco i serdecznie, pragniemy też podziękować wszystkim, którzy razem z nami uświetnili swoją obecnością tak ważną dla nas uroczystość jaką jest 50 rocznica ślubu.
   Pragniemy także podziekowąć Bogu za łaski i pomoc, której doświadczyliśmy przez te długie lata naszej małżeńskiej drogi i pragniemy być wspierani przez Niego na dalsze lata naszego wspólnego życia.
  A nasze rodziny i znajomych, pragniemy zaprosić na przyszłe rocznice naszego ślubu – oby było ich jak najwięcej.


 
 FOTKI ZE ŚLUBU


               


OSTATNIE ARTYKUŁY:

   Bal Pirata
  Bal PASA
  Rzeźby w Hamilton
  Uklejki ze złota
  Zaffarancho - Gdańsk
  Spotkanie  z E. Dzikowską
  Pierwszy Zjazd Klasowy-2015
  Drugi Zjazd Klasowy - 2016
  20 Bal Podróżnika - 2017
50 Rocznica Ślubu-19-08-2017